فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه تترون بیمارستانی / حراج ویژه پارچه تترون بیمارستانی ۱۶۵ گرمی

حراج ویژه پارچه تترون بیمارستانی ۱۶۵ گرمی

حراج ویژه پارچه تترون بیمارستانی ۱۶۵ گرمی را به تمامی تولیدکنندگان البسه و تجهیزات پزشکی مژده خواهیم داد تا بتوانند با کمترین نرخ خرید پارچه تترون بیمارستانی را انجام دهند.
برای خرید بیمارستانی در بیشتر مواقع و برای اکثر مراکز درمانی قیمت اولین فاکتوری است که مورد توجه خریداران پارچه بیمارستانی قرار خواهد گرفت به طوری که گاهی برای حتی ۵۰۰ ریال نیز ممکن است سرنوشت معاملات با تیراژ بالا تغییر کرده و مشتری به محض اینکه تامین کننده با نرخ ارزان تری بیابد همکاری خود را با قبلی قطع کرده و خرید هایش را عوض کند.
پس استعلام قیمت پارچه تترون بیمارستانی می تواند هر مشتری را برای خرید ترغیب کند. اما آیا تمامی نرخ هایی که میشنویم اعتبار داشته و همه میتوانند پارچه های ارزان قیمت را به سادگی و با کیفیت قابل قبولی تامین کنند؟
نکاتی که با شنیدن قیمت پارچه تترون بیمارستانی باید بدان توجه کرد از قرار زیر است:

  • وزن پارچه مشخص باشد.
  • تولیدکننده توانایی تامین متراژ مورد نیاز ما را در ماه های آتی و آینده نیز داشته باشد.
  • قیمت ها به نسبت کیفیت عرفی و طبق روال بازار باشد.
  • در صورتی که قیمت بسیار پایین تر از بازار بود، نسبت به کیفیت و مرجوعی بار های خراب مسئولیت را به گردن بگیرد.

حراج پارچه تترون بیمارستانی

پارچه های تترون معمولا بین ۱۵۵ تا ۱۷۵ گرم وزن دارند که البته در بین فروشندگان از ۱۶۵ تا ۱۸۰ گرم به مشتریان اعلام می شود به طوریکه بار ها دیده ایم پارچه ۱۵۵ گرم خالص را به خاطر بحث رنگرزی و ناقصی یا پرتی کار ۱۶۵ گرم اعلام می کنند.

پارچه تترون بیمارستانی

اینکه گاهی بعضی از تولیدکنندگان به صورت سفارشی و مخصوص حراج ویژه ای از پارچه های تترون بیمارستانی در نظر می گیرند، باید حواستان باشد تا این چنین خرید هایی را از دست نداده و حتما بتوانید از این پارچه متراژ مورد نظرتان را تهیه کنید.
کافیست تعداد تامین کنندگان بیشتری را شناخته و در زمینه خرید پارچه بیمارستانی کانال های مختلفی را در تلگرام خود اضافه نمایید تا هنگام حراجی شما نیز از غافله عقب نمانید و بتوانید سریعا سفارش ثبت کرده و از کمترین قیمت های فروش پارچه تترون بیمارستانی بهره مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟