فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه بیمارستانی فلامنت / خرید پارچه فلامنت بیمارستانی از کارخانه | عرضه فلامنت

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی از کارخانه | عرضه فلامنت

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی، دشوار نبوده و پیچیدگی خاصی را نیاز ندارد و با مراجعه به نمایندگی های فروش این منسوجات امکان پذیر می باشد، اما ان چیزی که مهم است پیدا کردن یک مرکز عرضه کننده خواهد بود که بصورت مستقیم از خود کارخانه تولید کننده و تامین کننده اصلی، برای مشتریان و خریداران سفارشات آن ها را ارسال دارد.
خیلی از کارها که امروز انجام می شود و ممکن است ضررهایی را به بدن وارد کند، موجب شده که سر و کار افراد به بیمارستان ها برسد و به نوعی آن ها را درگیر مشکلات فراوانی کند.
حتی اشخاصی هم که بعنوان ورزشکار و بدنساز یا هر رتبه دیگری به فعالیت های بدنی می پردازند، بصورت ناخوداگاه دچار مشکلات زیادی می شوند و گذرشان از روی اجبار به مطب های پزشکان مرتبطه و کیلینیک ها می افتد.
نه در همیشه و در زمان بستری شدن که طولش متغیر است و از یک ساعت طول می کشد تا حتی چندین روز، وسایل خاصی در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده می گردد که بصورت الزام، باید از ان ها استفاده نمایند تا زمانی که در آن مرکز یا بخش، مورد پذیرش باشند.
در این پک ها، یکی از وسایل که صد در صد گنجانده می شود، لباس و اقلامی همانند روبالشتی و ملحفه و زیرانداز است که بصورت انحصاری باید مورد استفاده قرار گیرد و برای هر فردی، تعویض گشته و دور ریخته می شود و امکان استفاده برای ۲ نفر وجود ندارد.
لباس های مورد کاربرد را سفارش دوختش به تولیدی ها را از انواع پارچه می دهند که به پارچه های بیمارستانی ملقب شده و مورد خریداری، تولیدی ها و شرکت ها قرار می گیرد.

مسئله مهمی که تعیین کننده نوع پارچه مورد کاربرد است، اولا براساس نظر سفارش دهنده و دوما براساس طول درمان، تعیین می گردد، به گونه ای که هر مرکز یک نماینده خریدی دارد و آن شخص براساس صلاحدید بیمارستان، تعیین و مشخص می نماید از چه جنسی برای دوخت استفاده گردد.
زمانی که نیاز به دوخت لباس های بیماران باشد، پارچه های زیر را مشخص و تعیین می کنند، ان هم برای مریض هایی که نیاز به گذراندن طول درمان بیشتر از یک روز دارند، این در حالی است که جنسیت مصرف کنندگان بر روی جنس تاثیر نگذاشته و فقط، طیف رنگی اش را تحت شعاع قرار می دهد:

 • پارچه تترون بیمارستانی
 • فلامنت
 • فلامنت پنبه

مناسب است و به تجربه ثابت شده، بیماران بر مبنای تایمی که بستری هستند لباس های مورد نیاز در اختیارشان گذاشته شده و این زمان، مشخص کننده جنس می باشد.

اگر در بازه زمانی بیشتر از ۱ روز تا کمتر از ۱ هفته، قرار به استفاده از این لباس ها و وسایل باشد آن را بهتر است از فلامنت بدوزند.
در صورتی هم که با مشکلات مالی مواجه نیستند، خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی از جانب تولیدی ها و هر دوزنده طرف قرارداد انجام می گردد.
در صورتی نیز که کمی مشکلات و هزینه های جانبی فشار اورد، بهتر است برای تعدیل هزینه ها، خرید پارچه فلامنت بیمارستانی رخ دهد.

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

انواع پارچه فلامنت موجود در بازار

با وجود این که الیاف فلامنت در مقایسه با دیگر الیاف، قیمت مناسب تر و ارزان تری داشته، به دنیال این عامل پارچه های تولید گشته از این لیف هم، متناوبا قیمت مناسب تر را پیدا می کنند.

در کارخانه های که امروزه به فعالیت می پردازند، الیاف بلند و باریک فلامنت را برای تولید پارچه های ذیل بصورت عمده استفاده کرده و سپس راهی بازارها برای فروش می نمایند:

 • پارچه فلامنت ورزشی
 • پارچه های فلامنت مورد مصرف بیمارستان
 • پارچه فلامنت مانتویی
 • فلامنت پشت پرده ای
 • انواع فلامنت ملجفه ای و مورد استفاده در دوخت کالای خواب
 • فلامنت لباس کاری

این چند گروه از پارچه های فلامنت همیشه مورد خرید و فروش بازارها قرار گرفته، اما بالاتر از همه فلامنت های بیمارستانی مصرف بیشتری را دارند و از سوی مقابل مورد خرید و فروش در مترازهای بیشتر قرار می گیرند.

انواع پارچه فلامنت بیمارستانی مورد عرضه

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

برای برخی ارگان ها، مانند بیمارستان ها آن هم بخش های دولتی، تامین بودجه و هزینه هایشان برعهده خودشان بوده و باید از پس برطرف کردن این عامل بخوبی برایند.
علاقه بیمارستان ها در خرید وسایل و لباس های دوخته از فلامنت هم بخاطر قیمت کمتر این پارچه خواهد بود.

حتی در مورد پارچه های فلامنت که تولید گشته از الیاف ارزان قیمتی است، کارخانه دارها و صاحبان صنایع باید تمام تلاش خود را انجام داده و به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت، این محصول را تولید نمایند.

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی را با ۲ کیفیت می توانید از هر بازار و مرکز عرضه کننده ای انجام دهید:

 • ان پارچه ای که فلامنت فلامنت نام دارد
 • پارچه فلامنت پنبه

فلامنت فلامنت تولید گشته از الیاف خالص فلامنت می باشد، اما فلامنت پنبه را با ادغامی از پنبه و فلامنت تولید می دارند که موجب ارتقای سطح کیفیتش و بالا بردن مرغوبیت این پارچه گشته است.

تقسیم بندی دیگر انواع پارچه با محدوده مصرف بیمارستانی اش از نظر طرح و رنگ است و به ۲ دسته ساده و طرح دار، مجزا می گردد.

عمده فروشی پارچه فلامنت بیمارستانی

در واقع، عمده فروشی پارچه های فلامنت در سایت ها و شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام یا اینستا انجام می گردد و برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی پس از استعلام قیمت، می توان متراژهای مورد نظر را سفارش داد.

عمده فروشی کلیه محصولات نساجی از پارچه گرفته تا مواد اولیه همانند نخ و الیاف و رنگ و پارچه خام در اصفهان، گستردگی داشته و در این شهر بیشتر از سایر استان ها واقع گشته است.

در عمده فروشی ها به دلیل گستردگی کارشان علاوه بر عرضه پارچه فلامنت، نوع دیگر پارچه های بیمارستانی نیز توزیع خواهد شد، همانند: اسپان باند یا ترگال و کجراه و….

قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی در خرید عمده

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

فلامنت به نسبت پارچه های بیمارستانی دیگر، قیمت کمتری دارد و بسبب استفاده شدن در دوخت لباس، یک مزیت برای آن بحساب امده و بیمارستان ها را ترغیب می نماید از این محصول، استفاده کرده و پس از اماده سازی البسه، ان را در اختیار بیماران قرار دهند.

مراکز درمانی هم که قدرت تهیه لباس و وسایلی دیگر را که از پارچه های با قیمت بالا ندارند، می توانند در برنامه خود خرید پارچه فلامنت بیمارستانی را بگنجاند و کلیه سفارشات خود را ملزوم به بکار گیری از آن دارند، هم چنین خرید در تناژ و متراژهای بالا و زیاد، مسبب ارزان تر شدن قیمت این پارچه و دیگر منسوجات مورد نیاز خواهد گشت.

یکی از راه و روش و استراژدی های موفق که منجر به خرید ارزان تر هر محصولی می گردد و بسیار هم کارآمد است، این می باشد که سفارش خود را تا جایی که ممکن است افزایش داده تا خرید عمده اتفاق بیفتد و از مزایایش برای خریداران، بهره ببرند.

کارخانه پارچه فلامنت بیمارستانی در ایران

کارخانه تولید پارچه های فلامنت در کشور به چند منطقه و شهر اختصاص دارد:

 • اول از همه اصفهان
 • مشهد
 • کاشان
 • یزد
 • تهران

در شهر اصفهان، بعلت وجود کارخانه های نساجی از اول تا اخر یعنی ریسندگی و بافندگی و تکمیل و رنگرزی و رقابت تولید کنندگان با یکدیگر، کیفیت تولید بسیار بالا بوده و خریداران اعتماد بیشتری به محصولا نساجی تولید شده در این شهر دارند.

پس از این که تولید در صنایع انجام گشت، خرید پارچه فلامنت بیمارستانی را می توان صورت پذیرفت که چندین روش برای رسیدن به این راه وجود دارد:

 • خرید ار خود کارخانه
 • خرید غیرمستقیم از واسطه ها
 • خرید از نمایندگی های فروش
 • خرید از فروشگاه های اینترنتی
 • خرید از سایت های رسمی

تولید در صنایع نساجی با استفاده از الیاف و رنگ انجام می شود و برای تکمیل فرایند تولید، رنگ را تثبیت کرده تا با شست و شو، ثبات حفظ گردد و در اصطلاح دچار رنگ پریدگی نگردد.

قیمت عرضه پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت به دلیل تنوع هایی که دارد، دارای رنج قیمت ناثابت و مختلف می باشد.
در میان این محصول، نوع بیمارستانی اش ثبات بالاتری را داشته و با نرخ هایی که کمتر نسبت به پارچه های دیگر تغییر می کند در اختیار مصرف کننده نهایی و خریداران قرار می گیرد.

نمایندگی فروش فلامنت در ایران متعدد می باشد که می توان به منصف ترین ان ها که به عرضه می پردازد اشاره داشت و نام فروشگاه های اینترنتی را اورد.
نمایندگی های فروش اینترنتی در تمامی شهرها دارای شعبات می باشند و به هر جایی از کشور، پارچه هایی که در اختیارشان هست را ارسال می دارند.

نمایندگی های عرضه بصورت فعال کاملا عمل کرده و با حتی تماس با کارشناسان آن ها می توان از قیمت عرضه باخبر شد تا بتوان خرید پارچه فلامنت بیمارستانی را انجام داد.

فروشگاه پارچه فلامنت بیمارستانی به قیمت ارزان

حجم خرید پارچه بیمارستانی با جنس های مختلف، زیاد است.
برای خرید محصولاتی که رفتار این گونه دارند بهتر است به فروشنده های منصف رجوع گردد تا با قیمت کمتری توانایی خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و دیگر منسوجات فراهم شود.

خریداران به فروشگاه هایی که در آن فروشنده های منصف و خبره جضور دارند، بیشتر اعتماد کرده و خریدشان را از ان جا مطمئنا انجام می دهند.

فروشگاه های عرضه یک لول و سطج بالاتر رفته و برای وسعت فعالیت های خود، اقدام به تاسیس نمایندگی های اینترنتی کرده اند تا خریداران راحت تر و در تایم کمتری این پروسه را انجام دهند.

مرکز خرید اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی، خریداران می توانند مراجعه به فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.
با مراجعه به مراکز خرید اینترنتی می توان زمان را برای کارهای ضروری تر در نظر گرفت.
در حال حاضر همه افراد ترجیح می دهند حتی برای خریدهای ضروریشان نیز به مراکز خرید اینترنتی رفته و از این طریق وسایل مدنظرشان را تهیه کنند.

پارچه فلامنت را در نوع بیمارستانی با عرض ۱۵۰ و گرماژ ۱۵۰ بیشتر مورد تولید قرار می دهند و در زمان تولید از دستگاهی به نام پاتیل برای رنگرزی اش استفاده می کنند، به گونه ای که برای تولید با رنگ های با طیف تیره باید روش رنگرزیش را تغییر داده و با جت این پروسه را انجام داد.

حراج پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

باتوجه که انتظار می رود متقاضیان برای تهیه پارچه های بیمارستانی، مترازهای زیادی از این محصول را سفارش داده و مورد خریداری قرار دهند، جراج های فصلی و مناسبت هایی که وجود دارد در این زمینه کمک کننده بوده و منجر به خرید با قیمت پایین تر می گردد.

در زمان جراج علاوه بر عرضه با قیمت ارزان تر، مزایای دیگر را ممکن است شامل حال خریداران گردد از جمله افر در هزینه حمل و نقل و جا به جایی یا امکان سفارش در هر طرحی و یا تولید شدن با مشخصات ویژه و خاص.

مشاوره و عرضه پارچه فلامنت بیمارستانی

مشاوره در زمینه هر کاری اگر با فرد خبره و کاربلد انجام گردد، مسلما به سوددهی خواهد رسید.

مشاوره و عرضه فلامنت بیمارستانی در اصفهان که قطب تولید این محصول است، صورت می گیرد.
افرادی که قصد دارند در حیطه این پارچه ها وارد شوند می توانند با مشاوره گرفتن، کار خود را شروع کرده و در این پیشه و فعالیت، شروع به کار کنند.
شما می توانید با مشاوره قبل از خرید، اطلاعات درست و تکمیلی حتی راجع به سود خود بدست آرده و بهترین جنس را تهیه نمایند.

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی با بهترین کیفیت، باتوجه و دانستن به ویژگی های بارز این پارچه قابل انجام است.
در ذیل به برخی از ویژگی های مشخص بهترین فلامنت اشاره می گردد:

 1. گرماژ پارچه از ۱۴۰ پایین تر نیاید زیرا در این صورت، بسیار نازک می گردد و پوشش دهی ای که از آن انتظار می رود را نخواهد داشت
 2. در موقع برش و جتی کشیدن الگو، رنگ را پس ندهد
 3. حداقل در ۵ بار شست و شو، رنگ را از دست نداده و حفظ کند
 4. در زمانی که با قیچی برش می دهند، ریش ریش نگردد
 5. طاقه هایی که در ۱ عدل گنجانده می گردد، کاملا مطابقت داشته چه از نظر رنگ چه از نظر عرض و وزن
 6. سطج پارچه نه خیلی براق باشد و نه خیلی مات

حتی با اظافه کردن نرم کننده ها، می توان به سطح پارچه های فلامنت لطافت تترون را بخشید و به میزان لازم، نرمی مدنظر را از این پارچه انتظار داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی سه لایه

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی سه لایه با لایه میانی ملت بلون، تولیدی کارخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟