فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / بهترین قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند در ایران

بهترین قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند در ایران

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند در بازار ایران با توجه به مشخصات و ویژگی‌ های این پارچه تعیین می گردد، در این مجموعه قیمت فروش پارچه های اسپان باند به نسبت سایر مراکز عرضه کاملا مقرون به صرفه است.
آیا با تفاوت های بین پارچه های اسپان باند و دیگر پارچه های موجود در صنعت نساجی آشنایی دارید؟
مهم ترین موارد استفاده و کاربرد های پارچه اسپان باند و ویژگی های این پارچه ها را می شناسید؟
چرا از پارچه های اسپان باند برای تولید لباس بیمار و لباس اتاق عمل استفاده می شود؟
در هنگام خرید پارچه های اسپان باند چه نکاتی را باید مورد توجه قرار داد؟
موارد استفاده و کاربرد پارچه های اسپان باند بسیار گسترده است و به همین جهت لازم است تا پارچه اسپان باند عمده خرید و فروش شود.
برای پیدا کردن مراکز عرضه با مناسب ترین قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند و یافتن پاسخ سوالاتی که در بالا ذکر شد تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند

تفاوت پارچه اسپان باند با سایر پارچه های صنعت نساجی

پارچه های اسپان باند گونه ‌ای جدید از پارچه های نساجی هستند که با در هم آمیختن الیاف در یکدیگر تولید می ‌شوند و این الیاف بدون هیچ گونه نظم و ترتیب در کنار یکدیگر قرار می گیرند.
تفاوت بین پارچه اسپان باند و سایر پارچه های صنعت نساجی بسیار زیاد است که در اینجا چند نمونه آن را با هم بررسی می‌ کنیم:
تمامی مراحل تولید پارچه های اسپان باند از الیاف پلیمری مخصوص است و به هیچ ‌عنوان الیاف طبیعی در آن استفاده نمی ‌شود، اما پارچه های سنتی با ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی تولید می گردند.
پارچه های اسپان باند به صورت بی نظم با قرار گرفتن الیاف در کنار یکدیگر تولید شده، اما سایر پارچه های نساجی از درهم آمیختن الیاف تار و پود با ایجاد شبکه های منظم تولید می شوند.
تنوع تولید پارچه های اسپان باند از لحاظ عرض، گرماژ و تراکم بسیار زیاد است، اما در تولید پارچه های صنعت نساجی محدودیت های زیادی برای عرض و گرماژ‌های مختلف وجود دارد.
پارچه های اسپان باند معمولاً به صورت یکبار مصرف تولید شده، اما پارچه های صنعت نساجی دارای طول عمر بالایی هستند.
برای اتصال الیاف در پارچه های اسپان باند از دستگاه‌ های باندینگ و با کمک چسب و یا حرارت استفاده می شود، اما در پارچه های صنعت نساجی از دستگاه‌ های ریسندگی و بافندگی استفاده می کنند.
نکته مهم این است که برای تولید پارچه های مختلف باید الیاف در کنار یکدیگر قرار گرفته و با کمک گرفتن از دستگاه های ریسندگی تبدیل به نخ هایی با ضخامت های متنوع شود که برای تولید پارچه ها در ضخامت و گرماژهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
اما برای تولید پارچه های اسپان باند به هیچ عنوان نیازی به الیاف به صورت نخ وجود ندارد و با استفاده از الیاف خام که از پلیمرهای به دست آمده از پالایشگاه ها تولید می گردد به راحتی مراحل بافت پارچه اسپان باند طی می ‌شود.
مهمترین تفاوتی که ممکن است بین پارچه های اسپان باند و سایر پارچه های صنعت نساجی وجود داشته باشد، سرعت بافت و تولید این پارچه ها است که با یکدیگر کاملا متفاوت است.
در مدت زمان بسیار کوتاهی پارچه های اسپان باند را در حجم بالا تولید می کنند، اما برای تولید پارچه‌ های مختلف مدت زمان زیادی لازم است تا مواد اولیه ابتدایی تهیه شده و با کنار هم قرار گرفتن این مواد اولیه پارچه‌ تولید گردد.

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند

ویژگی های یک پارچه اسپان باند درجه یک

پارچه های اسپان باند از پلیمرهایی مانند پلی استر، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و بسیاری از مواد دیگر تولید می‌ شود که اغلب این پارچه ها با توجه به کیفیت پلیمرها دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند.
اما با توجه به اینکه روند تهیه و تولید پارچه های اسپان باند تقریباً با یکدیگر برابر است اغلب مشخصات و ویژگی هایی که در این پارچه ها وجود دارد مشترک می باشد.
در اینجا سعی می کنیم تا برخی از مهم ترین ویژگی هایی که در پارچه اسپان باند درجه یک وجود دارد را با هم بررسی کنیم:

 • امکان تولید پارچه های اسپان باند به دو صورت آبگریز و یا جاذب آب
 • داشتن سطح نرم و لطیف و کاملا سبک
 • قابلیت تولید پارچه های اسپان باند از تنوع بالای رنگی و همچنین به صورت طرح دار
 • تولید پارچه های اسپان با ویژگی آنتی باکتریال
 • مقاومت بالای این پارچه در برابر حرارت بالا و همچنین اشعه خورشید
 • مقاوم در برابر کشش، ضربه و فشار

برخی از مشخصات دیگر نیز وجود دارد که سبب جدا کردن پارچه های اسپان باند و طبقه‌ بندی آنها شده، که برخی از این موارد عبارتند از وزن پارچه های اسپان باند، عرض پارچه های اسپان باند، طول رول های پارچه اسپان باند و مواردی از این قبیل که در هنگام تهیه این پارچه ها باید به طور کامل به آنها توجه کرد.

مهم ترین موارد مصرفی پارچه های اسپان باند کدام اند؟

مصارف پارچه اسپان باند به حدی زیاد است که تقریباً همه افراد با آن سر و کار دارند و از صنایع بسیار ظریف تا صنایع نظامی نیز از این پارچه استفاده می کنند.
در فرآیند تولید پارچه های اسپان باند با توجه به پیشرفته بودن دستگاه های تولیدی این پارچه با کیفیت های مناسب تولید می شود و به همین جهت به راحتی می ‌توان از آن کاربردهای زیادی را انتظار داشت.
در اینجا برخی از مهمترین موارد مصرف پارچه های اسپان باند را ذکر می ‌کنیم:

 1. در صنعت پزشکی و بهداشتی
 2. در صنعت کشاورزی
 3. در صنعت بسته بندی و تولید کاور
 4. در صنعت اتومبیل سازی
 5. در صنعت راه و ساختمان
 6. در تولید فیلتر های صنعتی

بیشترین موارد خرید پارچه اسپان باند عمده برای مصارف و استفاده از این پارچه در بخش های پزشکی و بهداشتی است، زیرا اهمیت استفاده از پارچه های یکبار مصرف در این مراکز بسیار زیاد می باشد.
به خصوص در شرایط کنونی که همه جوامع درگیر ویروس منحوس کرونا هستند، جلوگیری از انتقال و انتشار ویروس اهمیت زیادی دارد، به همین جهت حجم استفاده از این پارچه گسترش پیدا کرده است.

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند

روش های خرید اقتصادی تر پارچه های یکبار مصرف

موارد استفاده و کاربرد زیاد پارچه های یکبار مصرف خریداران را مجاب می‌ کند تا به دنبال روش ‌های خرید اقتصادی تر این پارچه ها هست.
یکی از روش های خرید اقتصادی که در حال حاضر مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است خرید های غیر حضوری می باشد.
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند به دلیل حذف تمامی واسطه ها و ارائه پارچه به شکل مستقیم مناسب ترین قیمت ممکن در بازار را به دنبال دارد.
در این نوع خریدها علاوه بر حذف واسطه ها بسیاری از هزینه ‌های دیگر نیز کاهش پیدا می‌ کند و برای خریداران از لحاظ اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است.

پارچه اسپان باند مناسب لباس بیمار

یکی از بیشترین موارد استفاده و کاربرد پارچه های یکبار مصرف تهیه و دوخت لباس بیمار است.
از آنجا که در محیط ‌های بیمارستانی انواع مختلف آلودگی ‌های محیطی وجود دارد، باید پس از هر بار استفاده از هرگونه منسوجی به طور کامل مورد استریل و ضدعفونی قرار بگیرد.
به همین جهت استفاده از پارچه های اسپان باند به دلیل یکبار مصرف بودن نقش تاثیرگذاری در کاهش هزینه ها دارد.
مناسب ترین عرض و گرماژ برای تولید لباس بیمار پارچه اسپان باند با عرض ۱۶۰ سانتی متر و گرماژ بین ۳۸ تا ۵۰ گرم است.
از آنجا که بدن نما نبودن لباس برای بیماران جزء فاکتورهای مهم و ضروری است از این گرماژ و رنگ های آبی و صورتی بیشتر استفاده می شود.
لطافت و سبک بودن این پارچه ها سبب شده تا برای بیماران که تحمل سختی و فشار را ندارند جزء مناسب ترین گزینه ها محسوب گردد.

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند

پارچه یکبار مصرف برای اتاق عمل

در اتاق عمل پزشکان به صورت مستقیم با خون، عفونت، میکروب و بسیاری از عوامل بیماری زا در ارتباط هستند.
باید از پارچه هایی برای تولید این البسه استفاده شود که بتواند به خوبی از پزشک و دستیارانش و همچنین از خود بیمار در برابر تمامی این موارد محافظت کند.
به کار بردن پارچه یکبار مصرف برای دوخت لباس های مناسب برای اتاق عمل جزء بهترین و مناسب ترین انتخاب ها محسوب می شون،د زیرا پس از پایان استفاده به راحتی دور انداخته شده و نیازی به استریل و شستشو ندارند.
مناسب ترین گرماژ که برای تولید این لباس ها به کار برده می شود معمولاً پارچه های اسپان باند با گرماژ ۳۸ تا ۴۰ گرم است که در برخی از مواقع از اسپان باند های سه لایه برای تهیه این لباس ها استفاده می کنند.
برای تهیه و تولید لباس مخصوص اتاق عمل باید از پارچه اسپان باند مقاوم در برابر رطوبت استفاده شود.
نکته مهم در انتخاب رنگ مناسب برای این فضا است که باید از رنگ های سبز و آبی تیره استفاده شود تا به دلیل تضاد رنگی فضای اتاق عمل و خون از انحراف چشم پزشک جلوگیری کند و همچنین ایجاد آرامش در فضای اتاق عمل نیز با به کار بردن این رنگ ها بیشتر می گردد.

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند و عوامل موثر بر آن

برای اکثر مراکز تولیدی که به حجم عمده از پارچه های اسپان باند نیاز دارند بررسی قیمت و عوامل موثر بر آن مورد توجه است.
قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند در تعیین هزینه های نهایی مراکز تولیدی نقش تاثیرگذاری دارد، به همین جهت به دنبال مناسب ترین قیمت ممکن در بازار هستند.
خوب است بدانید که برخی از عوامل وجود دارد که بر قیمت پارچه های اسپان باند تاثیر مستقیم می‌ گذارد که این عوامل به صورت ویژگی ‌های فنی پارچه های اسپان باند محسوب می گردد.
در اینجا به بررسی برخی از عوامل موثر بر قیمت پارچه اسپان باند می ‌پردازیم که به شرح ذیل می باشد:

 1. کیفیت و برند تولید کننده پارچه اسپان
 2. تنوع در رنگ بندی و ارائه برخی از رنگ های خاص
 3. عرض پارچه های اسپان باند
 4. تنوع بالا در گرماژ پارچه های اسپان باند
 5. نوع پارچه اسپان باند به صورت هیدروفیل یا واترپروف
 6. نوع پلیمر های مورد استفاده در روند تولید

تمامی مواردی که ذکر شد جزء عوامل فنی محسوب می شوند اما عوامل دیگری از جمله انتخاب مرکز عرضه و فروش، حجم سفارش برای خرید، نوسانات موجود در بازار و مواردی از این قبیل نیز وجود دارد که در گروه عامل های اقتصادی قرار می گیرد که بر قیمت نهایی پارچه تاثیر گذار هستند.

قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند

نکات طلایی در خرید پارچه اسپان باند در بازار ایران

در بازار ایران با توجه به کارخانجات متعددی که در حال حاضر اقدام به تولید و عرضه پارچه های یکبار مصرف کرده ‌اند با سیل عظیمی از پارچه روبرو می گردید.
برای اینکه مناسب ترین قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند را به دست آورید لازم است با برخی از نکات مهم در هنگام خرید این پارچه ها آشنا باشید.
برخی از نکات طلایی در حین خرید پارچه اسپان باند در بازار ایران وجود دارد که با رعایت این نکات با بهترین قیمت طاقه پارچه اسپان باند روبرو می ‌شوید.
در اینجا چند نکته طلایی و مهم در هنگام تهیه پارچه اسپان باند را ذکر می کنیم:

 • انتخاب درست و به جا از پارچه های اسپان باند هیدروفیل و واترپروف با توجه به نوع موارد استفاده
 • توجه کافی به انتخاب گرماژ و عرض پارچه های اسپان باند برای کاربرد بهتر و جلوگیری از اسراف پارچه ها
 • انتخاب رنگ بندی های مناسب و مطابق با نوع استفاده و کارکرد
 • انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم
 • مشخص کردن حجم پارچه مورد نیاز به صورت کامل و دقیق
 • توجه کامل به قیمت پارچه های اسپان باند و بررسی آنها در سایر مراکز فروش

ارسال پارچه اسپان باند رنگی به سراسر کشور

همان طور که گفته شد پارچه های اسپان باند در تنوع بالایی از رنگ بندی تولید می‌ شوند که هر مجموعه بنا بر نیاز و سلیقه خود این محصولات را در رنگ بندی های متنوع تهیه می کنند.
این مجموعه با ارائه بهترین قیمت عمده فروشی پارچه اسپان باند با توجه به کیفیت بالای محصولات سعی می ‌کند تا امکان خرید اقتصادی را برای مشتریان فراهم آورد.
فعالیت بالای این نمایندگی در عرضه پارچه های اسپان باند، قدرت انتخاب و خرید را برای مشتریان بیشتر کرده است.
امکان ارسال پارچه اسپان باند رنگی به سراسر کشور که توسط این مرکز فراهم آمده، سبب شده تا از اقصی نقاط کشور بدون صرف وقت و هزینه های اضافی بتوانند سفارشات خود را در این مجموعه ثبت کنند.
به طور کلی انتخاب این مجموعه مزایای زیادی برای خریداران به دنبال دارد که در اینجا چند مورد آن را ذکر می کنیم:

 • ارائه قیمت های کاملاً ارزان و اقتصادی
 • ارسال محصولات خریداری شده در بسته بندی های کاملا بهداشتی
 • ارسال پارچه های خریداری شده در کمترین روز کاری
 • امکان پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش و تامین مجدد پارچه در صورت نیاز
 • دریافت مناسب ترین هزینه حمل و نقل
در صورتی که به حجم زیادی از پارچه های اسپان با تنوع در رنگبندی، عرض و گرماژ نیاز دارید با کارشناسان بخش فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره به صورت کاملا رایگان، سفارشات خود را ثبت کنید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه اسپان باند

مناسب ترین قیمت پارچه اسپان باند در ایران

قیمت پارچه اسپان باند در حال حاضر با توجه به استفاده ی فراوانی که از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟