فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟ | بازرگانی پارچه پارادا

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟ | بازرگانی پارچه پارادا

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟ اگر شما هم دچار این دغدغه و چالش هستید، بازرگانی پارچه پارادا را به عنوان یک مجموعه مستقیم ارائه دهنده باکیفیت بالا جهت ثبت سفارش و خرید تماس بگیرید.

چقدر با مشخصات پارچه اسپان باند آشنایی دارید؟

در حال حاضر پارچه اسپان باند در داخل کشور در حجم های عمده تولید می شود و جزء پارچه های پر استقبال قرار دارد.
پارچه اسپان باند به دلیل زیاد بودن حجم تولید در گروه منسوجات بسیار مهم صنعت نساجی می‌ باشد و توانسته است به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارد در این صنعت جای خود را باز کرده و تقریباً به یک پارچه غیر قابل حذف تبدیل شود.
چقدر با مشخصات پارچه اسپان باند آشنایی دارید؟
آیا با موارد استفاده و کاربرد پارچه های اسپان باند آشنا هستید؟
اگر یافتن پاسخ مناسب برای این سوالات جزء دغدغه ‌های همیشگی شماست و اطلاعات کامل در مورد نحوه تولید پارچه های اسپان باند و مصارف آنها ندارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید؛ زیرا قرار است اطلاعات کاملی را در حوزه شناخت پارچه های اسپان باند بیان کنیم.
در ابتدای تولید پارچه های اسپان باند از پلیمر پلی اتیلن استفاده می‌ شد، تا این پارچه ها با کیفیت مناسب و برای استفاده های خاصی تولید شوند.
اما به تدریج پلیمرها و ترکیبات دیگری نیز در روند تولید پارچه های اسپان باند ورود پیدا کردند به همین دلیل در جنس این پارچه ها تفاوت های زیادی پیدا کرده و سبب شده تا این پارچه در تمامی صنایع مورد استفاده قرار بگیرد.
در حال حاضر بیشترین پلیمری که در روند تولید این پارچه ها کاربرد دارد پلیمرهای پلی استر، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی اورتان می ‌باشد. هر کدام از پارچه های تولید شده در کارخانجات در بالاترین سطح کیفیت و رده بندی خود قرار دارد.
روند تولید پارچه های اسپان باند توسط یک دستگاه به نام اکسترودر می باشد که در این دستگاه پس از ذوب کردن پلیمرها الیاف فیلامنت توسط سوزن های سرنگ مانند با کمک فشار و هم گرمای هوا تولید می ‌شوند و در نهایت این الیاف بر روی نوار نقاله هایی قرار می گیرند تا پس از سرد شدن و کشش مناسب با دستگاه های دیگری تبدیل به پارچه اسپان باند با ضخامت های مشخص گردد.
پارچه های اسپان باند به دو صورت آبدوست و آبگریز تولید می‌ شوند که در نوع آبدوست از آن به عنوان جاذب رطوبت در محیط های مرطوب و مصارف بیمارستانی استفاده می کنند.

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

همچنین از نوع آبگریز نیز در بسیاری از موارد که قرار است در مقابل رطوبت و مایعات محافظت گردد به کار می برند. امکان تولید پارچه های اسپان باند در عرض ها و گرماژهای گوناگون و همچنین به صورت تک لایه و یا چند لایه وجود دارد که غالباً از پارچه های چند لایه در مصارف بیمارستانی بکار می برند.
در اینجا به طور مختصر به مهم ترین ویژگی های پارچه های اسپان باند اشاره می کنیم:

 • پارچه هایی با داشتن الیاف نرم و لطیف
 • ضد باکتری و قابل استفاده در محیط های مرطوب
 • مقاوم در برابر اشعه فرابنفش خورشید و آنتی uv
 • تنوع بالا در رنگ بندی پارچه های اسپان باند
 • تولید به دو صورت هیدروفیل و واتر پروف
 • قابلیت چاپ پذیری بالا

چرا پارچه اسپان باند ارزان قیمت است؟

پارچه های اسپان باند با داشتن ویژگی های خاص و تنوع بالا در دسته بندی و گروه های زیاد موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارند.
ممکن است برای برخی افراد این سوال مهم به وجود بیاید که یکبار مصرف بودن پارچه اسپان باند هزینه های زیادی ایجاد می کند؟
یا اینکه چرا پارچه اسپان باند ارزان قیمت است؟
برای این که پاسخ مناسبی به این سوالات ارائه دهیم، باید به نحوه تولید پارچه های اسپان باند و مواد مورد استفاده در آنها اشاره داشته باشیم، تا برای همه افراد این موضوع روشن شود.
در اینجا به دلایل مهمی که پارچه های اسپان باند با قیمت ارزان تر امکان تهیه دارند اشاره می کنیم:
مواد اولیه برای تولید پارچه اسپان باند پلیمرهایی که از پالایشگاه ‌های نفتی تولید شده ‌اند و همه این مواد در داخل کشور می باشد.
دستگاه هایی که قرار است الیاف فلامنت مورد استفاده را تولید کند با سرعت بالا این کار را انجام می دهد و دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه‌ های اضافه نیست.
پارچه های اسپان باند پس از تولید الیا‌ف با سرعت بسیار بالا توسط دستگاه های کاملاً پیشرفته با ضخامت ها و عرض های مورد نظر تولید می شوند.

مصارف مهم پارچه های یکبار مصرف کدامند؟

پارچه های یکبار مصرف با داشتن ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فرد موارد استفاده و کاربردهای بسیار گسترده ‌ای دارند.
با بررسی نقش تاثیرگذار این پارچه در صنایع درمی یابیم که تقریباً امکان حذف و یا جایگزین کردن برای این پارچه در حال حاضر وجود ندارد.
مصارف مهم پارچه های یکبار مصرف کدامند؟
این سوال ممکن است برای هر کدام از شما به وجود آمده باشد، در این بخش قصد داریم تا به معرفی مهم ترین مصارف پارچه های یکبار مصرف بپردازیم تا پاسخ مناسبی به این سوال نیز بدهیم.
مهمترین مصارف پارچه های اسپان باند عبارتند از:

 • مصارف پزشکی

از پارچه های اسپان باند در بخش ‌های مختلف مراکز درمانی و بیمارستانی در جهت تولید البسه بیمار، گان و شان جراحی، ملحفه وروتختی، دستمال های مرطوب، تولید کلاه و کاور کفش و بسیاری از موارد دیگر استفاده می کنند. همچنین از پارچه هایی با گرماژ بالا در جهت تولید کاور جسد نیز استفاده می شود.

 • صنعت اتومبیل سازی

در صنعت تولید خودرو از پارچه های اسپان باند در جهت تزئینات داخلی خودرو، خطوط رنگ و جهت عایق صدا گیری و بسیاری از موارد دیگر استفاده می ‌کنند.

 • صنعت کشاورزی

از این پارچه در صنعت کشاورزی برای بسته بندی کود و همچنین بعضی از محصولات کشاورزی مانند میوه های پرتقال، سیب، کیوی و مواردی از این قبیل و همچنین جلوگیری از سرمازدگی در آبیاری های شبانه و پوشش مناسب گلخانه ها به کار می برند.

 • در صنعت راه و ساختمان

برای تولید انواع قالب بندی، دیوارهای کاذب، تثبیت خاک و همچنین در بخش های داخلی و دکوراسیون و در لوله گذاری و پوشش برای ساختمان های نیمه ساز و یا بسته بندی مصالح کاربرد دارد.

 • در صنعت هتلداری و گردشگری

بهترین پارچه برای تولید و دوخت انواع ملحفه، روانداز، کاور متکا، دمپایی های یکبار مصرف و بسیاری از ملزومات پر کاربرد در هتل ها جهت پذیرایی از مهمانان و توریست ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

 • در صنعت تولید کاور و بسته بندی

برای تولید انواع کاور لباس های مجلسی، کت و شلوارهای مردانه و همچنین بسته بندی کلیه لوازم الکترونیکی ،لوازم خانگی و حتی بسته بندی مواد خوراکی خشک مانند چای، قند، شکر و مواردی از این قبیل می تواند بسیار پر کاربرد باشد.
به طور کلی باید گفت که پارچه های اسپان باند از تولید چای کیسه ‌ای تا صنایع بزرگ نظامی و صنایع ذوب و معادن و بسیاری از مصارف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد که ذکر همه این موارد در این مقاله نمی گنجد.

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

بهترین پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

تا این بخش دریافتیم که پارچه های اسپان باند ویژگی های منحصر به فرد و موارد استفاده و کاربردهای بسیار گسترده دارند.
اما ممکن است سوال مهم برای شما به وجود بیاید که پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟
مناسب ترین پاسخی که می توان به افراد در این حوزه داد این است که حتماً در انتخاب مراکز عرضه و فروش توجه داشته باشید که واسطه‌ ها حضور پیدا نکنند.
هرگاه واسطه ها در پروسه خرید و فروش پارچه های اسپان باند نقش پیدا کنند، در نتیجه با پارچه هایی باکیفیت پایین و قیمت های بسیار بالا روبرو می شوید.
در اینجا به برخی از روش ‌های دسترسی به مراکز عرضه و فروش مستقیم را بیان می کنیم که عبارتند از:

 1. در صورت امکان مراجعه به کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند می تواند به عنوان یکی از بهترین روش‌ ها معرفی گردد.
 2. دسترسی به نمایندگی‌ های عرضه و پخش در شهرهای مختلف یک روش مناسب است که می توانید تنوع بالای پارچه های اسپان باند را با قیمت درب کارخانه به دست آورید.
 3. عمده فروشی ها و بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ نیز به دلیل داشتن اعتبار بالا در این مراکز از ارائه پارچه‌ های بی ‌کیفیت خودداری کرده و قیمت های مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند.
 4. سایت های معتبر که زیر نظر کارخانجات یا نمایندگی ‌ها فعالیت می ‌کنند می ‌تواند جزء بهترین گزینه ها محسوب شوند؛ زیرا تنوع پارچه هایی که در این فروشگاه ها ارائه می گردد بسیار بالا است و به آسانی می توان خرید خود را انجام داد.

با بررسی روش های ذکر شده می توانید مناسب ترین روش را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده و اقدام به خرید پارچه اسپان باند با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا کنید.

عوامل تأثیرگذار در لیست قیمت اسپان باند

برای همه افرادی که قصد خرید عمده پارچه اسپان باند را دارند مهم است که این پارچه ها را با قیمت های مناسب تر تهیه کنند؛ زیرا در هزینه های نهایی آنها تاثیر زیادی می گذارد.
لیست قیمت اسپان باند را بهتر است از طریق مراکز معتبر ارائه دهنده به دست آورید تا با لیست های دقیق و واقعی رو به رو شوید.
اما خوب است بدانید که در قیمت‌گذاری پارچه ها معمولاً عوامل بسیار زیادی موثر هستند که برخی از عوامل به صورت فنی و در کارخانجات اتفاق می ‌افتد و برخی دیگر از عوامل به صورت اقتصادی و در پروسه توزیع و فروش در قیمت گذاری پارچه تاثیر دارد.
در اینجا به برخی از مهم ترین عواملی که ممکن است در لیست قیمت اسپان باند تاثیرگذار باشند اشاره می ‌کنیم:

 • عرض و گرماژ پارچه اسپان باند
 • آبدوست و آبگریز بودن پارچه های اسپان باند
 • تنوع بالا در رنگ بندی این پارچه ها
 • برند و کارخانجات تولیدکننده
 • حجم سفارش برای خرید
 • تغییرات قیمتی مواد اولیه جهت تولید
 • میزان ارائه پارچه در بازار

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند از نمایندگی معتبر

در حال حاضر که دنیای دیجیتال و فضای اینترنت در بین همه مردم گسترش پیدا کرده است و اغلب افراد تمایل دارند تا خریدهای خود را به این صورت انجام دهند.
در صورتی که نمایندگی ‌های معتبر اقدام به عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی نمایند برای خریداران مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد که به آسانی می ‌توانند از این مرکز سفارشات خود را تهیه کنند.
خرید از طریق نمایندگی به دلیل اینکه هیچ واسطه ای حضور ندارد با قیمت های کاملا اقتصادی روبرو است، امکان ارسال پارچه ‌ها از درب کارخانه یکی از دلایل کاهش قیمت ها آن می باشد
در صورتی که جهت خرید نمایندگی های رسمی و معتبر انتخاب شود چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین از کیفیت محصولات ارائه شده می توانید اطمینان کافی را به دست آورید.
مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند از نمایندگی ‌های معتبر بسیار زیاد است که در اینجا برخی از مهم ترین آنها را ذکر می کنیم:
امکان دریافت کاتالوگ رنگ بندی و ضخامت پارچه های اسپان باند بدون پرداخت هزینه برای بررسی بهتر و انتخاب پارچه های مناسب وجود دارد.
امکان دریافت قیمت های مطابق با درب کارخانه به دلیل نبود هیچ گونه واسطه و همچنین حذف شدن بسیاری از هزینه‌ های جانبی سبب کاهش قیمت ها می شود.
وجود تنوع بالا از لحاظ رنگ بندی، گرماژ و تعداد لایه های پارچه اسپان باند امکان خرید و انتخاب پارچه مناسب را فراهم می آورد.
دریافت مشاوره از راهنماها و کارشناسان حاضر در سایت به بهترین شکل ممکن و بدون پرداخت هزینه کمک می کند تا بهترین پارچه را بخرید.
ارسال پارچه های خریداری شده در کمترین روز کاری با استفاده از مراکز باربری معتبر جهت اطمینان از سالم رسیدن پارچه ها یکی از بهترین مزایای این مراکز است.
امکان خرید پارچه از افاقصی نقاط کشور بدون صرف وقت و هزینه با اطمینان کافی کمک می کند تا همه مصرف ‌کنندگان محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

فروش عمده رول اسپان باند مناسب مصارف بیمارستانی

معمولاً فروش و ارائه پارچه اسپان باند به صورت رول انجام می ‌شود و اغلب افراد از این نوع عرضه رضایت کافی را دارند.
قیمت رول اسپان باند در هنگام خرید این پارچه ها جزء عوامل بسیار مهم است، که توجه خریداران را به خود جلب می کند؛ زیرا در صورت دسترسی به قیمت های مناسب تر امکان تهیه رول های بیشتر به وجود می آید.
این مرکز با فروش عمده رول اسپان باند مناسب مصارف بیمارستانی امکان دسترسی به این محصولات را برای همه خریداران آسان ‌تر کرده است.
این مجموعه با داشتن ارتباط مستقیم خود با کارخانجات تولیدکننده مطرح سعی می‌ کند تا باکیفیت ‌ترین رول اسپان باند را ارائه دهد، تا هر خریدار پس از تهیه بتواند از این پارچه ها بهترین بهره را ببرد.

در صورت نیاز به انواع پارچه اسپان باند به صورت تک لایه، دو لایه، چند لایه و یا رنگ بندی های مختلف با عرض های گوناگون می ‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره به صورت رایگان، سفارشات خود را ثبت کنید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ضخامت پارچه اسپان باند

خرید بهترین پارچه اسپان باند در بازار ایران

خرید بهترین پارچه اسپان باند در بازار ایران از طریق این مرکز فروش به راحتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟