فروش پارچه بیمارستانی
خانه / دسته‌بندی نشده / راهنمای انواع پارچه بیمارستانی

راهنمای انواع پارچه بیمارستانی

بسیاری از تازه واردان به حوزه تولید تجهیزات پزشکی در زمینه انواع پارچه بیمارستانی نیاز به راهنمای مجرب و باتجربه خواهند داشت تا بتواند تمامی نکات لازم این عرصه را برایشان شرح دهد.
شاید شما نیز تازه کار باشید و برای خرید پارچه بیمارستانی دست و دلتان بلرزد که چگونه خریدی انجام دهید که بتوانید بهترین کیفیت و مرغوبیت را با قیمت مقطوع و کمی تهیه کنید. کیفیت پارچه های بیمارستانی را چگونه تشخیص داده و از چه طریقی بتوانیم نسبت به این اقدام گستره اطلاعات خود را افزایش دهیم.
حتما شنیده اید که می گویند در بحث تولید خصوصا تولیدی پوشاک به درجه اعلایی از تخصص نمی رسید تا وقتی خودتان در بطن کار قرار نگیرید، فعالیت و همکاری با مراکز درمانی و بیمارستان نیز دقیقا طبق همین قاعده و منوال است و نمی توان بدون داشتن تجربه و صرفا از نظریه های تئوری بهترین کارشناس خرید انواع پارچه بیمارستانی شد.
ابتدای امر لازم است تا راه های شناخت و تشخیص بهترین جنس های پارچه بیمارستانی را یاد گرفته و در این رابطه مطلع شد.
شناخت انواع پارچه بیمارستانی در بازار
یکی از بازار هایی که واسطه و دلال زیادی دارد همین پارچه بیمارستانی است که متاسفانه روز به روز کم فروشی نیز در آن جلوه بیشتری پیدا می کند، به طوری که بسیاری از شرکت ها به علت همکاری با رنگرزی ناخواسته وارد وادی کثیف و نابرابر کم فروشی یا بدفروشی می شوند. اجازه دهید چندین مشکل از مسائل و کمبود هایی که در معامله پارچه های بیمارستانی در ایران ممکن است رخ دهد را با هم مروری داشته باشیم.
کم شدن عرض پارچه در طول طاقه
رنگ پس دادن پارچه
مالش رنگ پارچه هنگام ساییدگی
نخ کش شدن پاچه
کمبود متراژ رول پارچه
تغییر کیفیت پارچه بعد از ارسال های مکرر
البته مواردی که نام بردیم تنها گوشه کوچکی از مشکلات بازار پارچه بیمارستانی است که می طلبد تا مشتری به خوبی مباحث را درک کرده و نسبت به حل آنها مستقلا اقدام کند تا سریعا مشکل برطرف شده و از تولید خود عقب نیفتد.
اما در میان انواع پارچه بیمارستانی که ۷ مورد هستند چگونه می توان با داشتن راهنمایی صحیح خرید موفقی انجام داد.
در ادامه متن چند مورد از انواع پارچه بیمارستانی را برای مشتریان سایت خود معرفی کرده تا بتوانند در رابطه با خرید پارچه لباس بیمارستانی در تصمیم گیری قاطع تر و با دید بازتری عمل کنند.
پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
یکی از پرمصرف ترین پارچه های بیمارستانی یکبار مصرف یا اسپان باند است که در بازار به نام پارچه سوزنی نیز می شناسند برای مصارف بسیار زیادی در بحث پزشکی کاربرد خواهد داشت که چند مورد آن را مختصرا بیان می کنیم.
لباس بیماران اتاق عمل
گان و شان اتاق عمل
لباس رادیولوژی و سونوگرافی
ملحفه بالشت و تخت
روپوش پزشکی اتاق عمل
مواردی که در بالا نام برده شد چند موردی بودند که در رابطه با پارچه اسپان باند لازم است در نظر بگیریم و با این گفته ها متوجه می شویم که برای دوخت موارد مصرفی اتاق عمل حتما نیاز به این مدل پارچه بیمارستانی خواهیم داشت.
پارچه تترون بیمارستانی
پارچه هایی که برای لباس بیمار در بخش های مختلف بیمارستان استفاده می شود از جنس تترون هستند که البته با پارچه پیراهنی متفاوت است، کمی ضعیف تر بوده و مرغوب ترین نمونه آن در عرض ۱٫۵ وزنی برابر با ۱۷۵ گرم خواهد داشت. البته گاهی بعضی از مراکز درخواست خرید لباس با گرماژ های بالاتری خواهند داشت.
برای خرید پارچه تترون بیمارستانی معمولا دو پیشنهاد برای عرض ۱٫۵ و ۳ در بازار وجود دارد که باید بیشترین دقت را در این مدل خرید داشته باشید زیرا با جابجا کردن یک تار یا پود از پارچه یا اینکه مصرف مواد رنگرزی نامرغوب می توان قیمت را به شدت کاهش داده و البته پارچه بی کیفیت را تحویل مشتریانی داد که تنها به دنبال قیمت پایین جهت خرید پارچه بیمارستانی هستند.
برای تشخیص کیفیت این مدل پارچه تنها کافیست تکه کوچکی از آن را داخل آب قرار دهید و ببینید رنگ آب کامل عوض می شود یا صرفا تغییرات در حد چشم پوشی و جزئی است؟
روپوش دندانپزشک بالا از جنس پارچه تترون سفید است که می توان این مسئله را برای شما عزیزان روشن کند که از پارچه تترون جهت دوخت روپوش پزشکی نیز استفاده کرد.
انواع پارچه فلامنت بیمارستانی
برای تولیدی های تجهیزات پزشکی پارچه فلامنت فلامنت و همچنین پنبه فلامنت نیز کاربرد خواهد داشت و می تواند در تولیدات آنها و کاهش هزینه های اولیه خصوصا در قرارداد هایی که ملاک اصلی عقد آن قیمت و مباحث مالی است تاثیر گذار باشد.
نسبت به تترون نازک تر با بافت درشت تری هست که اگر بخواهید خیلی ساده فلامنت را از تترون جدا کنید، می توانید به بافت و نحوه چینش تار و پود پارچه در کنار همدیگر دقت کنید. تترون بافت ریز و بسیار مرتب و منظمی دارد اما پارچه های فلامنت کاملا از هم باز و خیلی ساده قابل تشخیص هستند. البته زبری و خشونت پارچه هایی که درصد فلامنت بالایی داشته باشند کاملا هویداست.
پارچه ترگال بیمارستانی
پارچه آب ژاول
پارچه کجراه بیمارستانی
پارچه کش و پانسمان
چهار مورد بالا نیز از انواع پارچه های بیمارستانی هستند که حتما در متن های آتی توضیحات کامل تری را برایتان شرح خواهیم داد که نسبت به سه مدل بالا مصرف کمتری خواهند داشت.
با بلد شدن راه های تشخیص پارچه بیمارستانی مرغوب از بی کیفیت و همچنین فیلم هایی که در متن های بعدی به آن اشاره خواهیم کرد می توان به سادگی انواع پارچه بیمارستانی مرغوب را شناخته و نسبت به خرید آنها اقدام سریع تری داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی را در انواع گرماژها از نمایندگی های اینترنتی طرف قرارداد …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟