فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی / جدیدترین قیمت فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

جدیدترین قیمت فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با جدیدترین لیست قیمت، در نمایندگی های پخش مستقیم بهترین پارچه های بیمارستانی تولیدی کارخانجات معتبر، صورت می پذیرد.
مخاطبین اصلی خرید پارچه های بیمارستانی، آن دسته از کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی هستند که طرف قرارداد با ارگان های دولتی یا خصوصی بیمارستانی می باشند.
پس برای این تولیدی ها، مهم است که از کجا، با چه قیمتی و چه نوع جنس و کیفیتی از پارچه های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
بی تردید انجام مشاوره های لازم با کارشناسان و متخصصین در حوزه فروش انواع پارچه های بیمارستانی، می تواند شما خریداران را به سمت خریدی باکیفیت تر و البته مقرون به صرفه تر سوق دهد.
خرید مقرون به صرفه از آن جهت که شما با انتخاب صحیح از یک پارچه بیمارستانی برای تولیدات خود، دیگر نیازی به خرید مجدد عرض و گرماژی از پارچه مصرفی نداشته اید.

اشتباه در انتخاب پارچه بیمارستانی جهت تولیدات گوناگون مورد نیاز بیمارستان ها، خصوصا برای کارگاه های تازه تأسیس پیش می آید که می تواند خساراتی را هم برای آنان در پی داشته باشد.
در این مجموعه به تمامی خریداران کمک می شود تا پارچه فلامنت بیمارستانی مرغوب و درجه یک مورد نیاز در تولید البسه بیمارستانی را، با آگاهی قبلی به درستی انتخاب کرده و خریداری نمایند.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت چگونه تولید می شود؟

در ابتدا لازم است که خریداران قبل از تهیه نیاز پارچه ای خود، بهتر و بیشتر با جنس پارچه و چگونگی تولید آن توسط کارخانجات تولیدی، آشنا شده باشند.
پارچه فلامنت از انواع پارچه در صنعت نساجی به شمار می آید که الیاف فلامنت و گاها الیاف پنبه، الیاف های تشکیل دهنده آن به شمار آمده اند.
باید بدانید که الیاف فلامنت به طور عادی در طبیعت وجود نداشته و به همین سبب در کارخانجات تولیدی پارچه فلامنت، الیاف فلامنت را با الیاف طبیعی مانند پنبه و پلی استر ویسکوز، ترکیب کرده و به مرحله تکمیل می رسانند.
پارچه های فلامنت در انواع ذیل دسته بندی شده و از مصارف مشخص و منصحربفردی هم برخوردار بوده اند:

 1. انواع پارچه فلامنت بیمارستانی: این پارچه همانطور که از نامش پیداست، مصارف بیمارستانی داشته و در انواع پارچه فیلامنت فیلامنت و پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی موجود می باشد.
 2. انواع پارچه فلامنت ورزشی: از این جنس پارچه فلامنت که غالبا دارای الیاف درشت تری بوده، جهت دوخت و تولید انواع البسه ورزشی استفاده می کنند.
 3. پارچه فلامنت پرده ای: این نوع فلامنت در تولید انواع پرده بکار گرفته می شود.

در این میان با توجه به مصارف زیادی که از انواع پارچه فلامنت در تولیدات البسه و منسوجات بیمارستانی به عمل آمده، تولید پارچه فلامنت بیمارستانی توسط کارخانجات صنایع نساجی پارچه، بیشتر از سایر دسته بندی های دیگر بوده هست.
لزوم رعایت نکات بهداشتی در بیمارستان ها، این موضوع را ایجاب کرده تا نوع پوشش افراد، پرسنل، خدمه و بیماران در بیمارستان ها، از جنس های گوناگون پارچه باشد.
در ادامه بیشتر با انواع پارچه فلامنت بیمارستانی و مصارف آن در مراکز درمانی و بیمارستان ها، صحبت خواهیم کرد.

پارچه فلامنت بیمارستانی و انواع آن

پارچه فلامنت بیمارستانی یکی از پارچه های بیمارستانی هست که با قیمت تمام شده تولیدی کمتر و مقرون به صرفه ای، تهیه و تکمیل شده و سپس روانه بازارهای فروش پارچه بیمارستانی می گردد.
با توجه به قیمت ارزانی که این پارچه داشته، غالبا البسه و منسوجاتی که از این پارچه تولید می گردد، یکبار مصرف بوده اند.
از مصارف پارچه فلامنت بیمارستانی می توان این موارد را نام برد:

 • لباس بیماران
 • خرجکار لباس
 • روتختی و رو بالشی

پارچه فلامنت بیمارستانی هم در انواع فلامنت فلامنت و فلامنت پنبه تولید شده است که در این میان پارچه فلامنت بیمارستانی، الیاف خشک تری داشته و ارزان قیمت تر است.

در طرف مقابل پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به سبب دارا بودن الیاف طبیعی پنبه، زیر دست نرم تر و منعطف تری داشته و از قابلیت ضد چروک نیز برخوردار می باشد.
در کارخانجات تولید کننده پارچه های فلامنت بیمارستانی، این پارچه ها را با مشخصات ذیل روانه بازارهای فروش می نمایند:

 • عرض های پارچه فلامنت بیمارستانی: ۱۵۰ و ۱۶۰ سانتی متر، ۲ و ۳ متر
 • گرمازهای پارچه فلامنت بیمارستانی: این پارچه گرماژهای معینی در هر کارخانه تولیدی دارد که می توان به گرماژهای ۱۴۰ الی ۱۷۵ گرمی از این پارچه اشاره داشت.
 • کالیته رنگی پارچه فلامنت بیمارستانی: آبی، سبز، صورتی و سفید
 • عرضه شده در انواع پارچه فلامنت بیمارستانی ساده، فلامنت بیمارستانی طرح دار، فلامنت بیمارستانی چهارخونه
پارچه های فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی دوام بسیار خوبی داشته، اما قیمت ارزان آن ها سبب شده تا در مراکز درمانی، به سبب مسائل بهداشتی هم که شده، این پارچه به عنوان پارچه یکبار مصرف در تولید لباس بیماران بکار گرفته شود.
در واقع قیمت ارزان پارچه فلامنت بیمارستانی، توجیه اقتصادی برای بیمارستان ها داشته، چرا که دیگر نیازی به شست و شو و ضد عفونی کردن این پارچه ها نمی باشد.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

آیا پارچه فلامنت می تواند جایگزین تترون بیمارستانی شود؟

حتما اگر شما هم به بازارهای خرید و فروش پارچه های بیمارستانی سر زده باشید، فروشندگان پارچه، دو پارچه مناسب برای تهیه و دوخت لباس بیماران را غالبا به خریداران پیشنهاد می دهند:

 1. اولین پارچه که کمی قیمت بیشتری داشته و البته کیفیت خوبی هم دارد، پارچه تترون بیمارستانی هست.
 2. دومین پارچه پیشنهادی، پارچه فلامنت و پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می باشند که ارزان تر هستند.

اگر چه پارچه تترون بیمارستانی با دارا بودن مشخصات و ویژگی های درجه یک، یکی از مناسب ترین پارچه های مخصوص لباس بیمار است؛ اما برای به ویژه مراکز درمانی، خرید پارچه فلامنت بیمارستانی برای تهیه لباس بیماران، مقرون به صرفه تر به نظر می رسد.
در واقع کارگاه های تولید کننده لباس بیماران که خصوصا طرف قرارداد با ارگان های دولتی هستند، از پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی در انواع ساده و چهارخونه، برای تولیدات خود استفاده می کنند.

پارچه فلامنت بیمارستانی چهارخونه رنگی (آبی و صورتی)، یکی از مصرفی ترین طرح های پارچه فلامنت بوده که توسط این کارگاه های تولیدی بکار گرفته می شود و قیمت خیلی ارزان و بسیار مناسبی در مقابل، دوام و کیفیت بالایی را هم دارد.
در مورد تولید پارچه فلامنت بیمارستانی این نکته را هم می توان اضافه کرد که چون نخ رنگ شده مورد بافت قرار می گیرد، رنگ پارچه در نخ نهفته بوده و این موضوع سبب شده تا از ثبات رنگی خوبی هم برخوردار گردد.
آیا می دانید که هم اکنون چگونه می توان خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی را در بازار شهرهای بزرگی مانند تهران، کرج، اصفهان، مشهد و غیره با تضمین در کیفیت و قیمت پارچه، انجام داد؟

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

۲ راهکار برای خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی

تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی برای آنکه برایشان صرفه اقتصادی داشته و بتوانند تولیدات بیشتر با قیمت تمام شده کمتر انجام دهند، روی به خرید عمده از نیاز پارچه ای خود می آورند.
اما این نگرانی و چالش متأسفانه خصوصا در میان کارگاه های تازه تأسیس وجود داشته که چگونه و از کجا می توانند به عنوان مثال خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی را به شکل تضمین شده از نظر کیفیت و حتی قیمت صورت دهند؟
اگر بخواهیم به طور کلی به موضوع نگاه کنیم، خریدارانی که به دنبال خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی هستند، لزوما یکی از ۲ راهکار ذیل را برای خرید خود انتخاب می کنند:

 1. اول از همه خریداران، پارچه مورد نظر خود را در گوگل جست و جو کرده تا مشاهده کنند کدام مراکز فروش اینترنتی، پارچه فلامنت بیمارستانی را عرضه می کنند.
 2. در مرحله دوم، دو دسته خریدار وجود داشته است. دسته اول خریدارانی که پس از سرچ در گوگل، حالا با اطلاعات کامل تری به بازار فروش پارچه می روند و دسته دوم، خریدارانی هستند که ترجیح می دهند خرید اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی را انجام دهند.

اینکه خریداران قبل از آنکه به بازارهای فروش پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی یا هر پارچه دیگر بروند، در اینترنت جست و جو می کنند تا شناخت بیشتری کسب کنند، نکته حائز اهمیتی در خریدی موفق بوده است.
اما بنظر شما اگر همین خریداران بتوانند پس از آنکه اطلاعات کافی پیرامون پارچه مورد نظر بدست آورده، همان جا و بدون نیاز به بازار خرید کنند، نقش فزاینده ای در خرید ارزان و اقتصادی تر برای آنان ندارد؟
مراجعه حضوری به بازارهای فروش پارچه بیمارستانی، می تواند درصد اسیر شدن به دست واسطه ها و افزایش قیمت ناگهانی پارچه مورد نظر و دیگر موارد را به طور نسبی افزایش داده باشد.
اما از طرفی مهم است که شما از کدام مراکز فروش پارچه بیمارستانی در بازار آنلاین، خرید خود را انجام دهید.

کدام مراکز فروش پارچه فلامنت بیمارستانی معتبر هستند؟

در بازارهای عمده فروشی پارچه، مراکز گوناگونی وجود داشته که انواع پارچه فلامنت بیمارستانی را به عرضه می رسانند.
در برخی از این نمایندگی ها، ممکن است کیفیت پارچه های فلامنت بالا باشد، اما قیمت مناسبی از این پارچه عرضه نشده باشد.
از طرفی حتما می دانید که اغلب خریداران پارچه بیمارستانی، خودشان تولید کننده البسه و یا منسوجات بیمارستانی هستند و می خواهند در بالاترین سطح کیفیت، نیاز پارچه ای خود را تأمین کنند.
اما راز خرید مطمئن و تضمین شده از بهترین کیفیت و جدیدترین یا به روزترین قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی چیست؟
کدام مراکز فروش اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی، معتبر بوده و بهترین راهکار خرید را جلوی پای مشتریان خود قرار می دهند؟
همانطور که در خطوط فوق بیان شد، اگر خریداران بتوانند ضمن مراجعه به یک سایت فروش اینترنتی؛ هم اطلاعات کافی از پارچه مورد نظر خود بدست آورده و هم خرید اینترنتی انجام دهند، خریدی استثنایی را تجربه کرده اند.
راز خرید اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی خوب و ارزان قیمت این است که شما نمایندگی های فروشی را برای خرید انتخاب کنید که:

 • دسترسی بی واسطه به کارخانجات تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی دارند.
 • پارچه فلامنت بیمارستانی را تنها با قیمت دست اول کارخانه ارائه می دهند.
 • مشاوره های لازم قبل از خرید را به مشتریان خود ارائه می نمایند.
 • پیگیری ارسال سفارشات در کم ترین روز کاری را به دست مشتریان، انجام می دهند.
 • کالیته رنگی و نمونه های عدلی پارچه بیمارستانی را به طور رایگان به مشتریان ارسال می کنند.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

هم اکنون اگر به دنبال یافتن بزرگترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی باکیفیت و ارزان قیمت هستید، کافیست این نمایندگی فروش را برای خرید انتخاب کرده باشید.
در این نمایندگی فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می توانید عرض و گرماژ سفارشی خود را پس از انجام مشاوره های لازم با متخصصین باتجربه در حوزه فروش پارچه های بیمارستانی، خریداری کنید.
مقصود از بزرگترین مرکز فروش پارچه بیمارستانی، بزرگی از نظر مکان فروش نیست، بزرگی از نظر آن است که بستری امن در فضای مجازی فراهم شده تا طیف گسترده ای از متقاضیان خرید عمده پارچه های بیمارستانی، بتوانند در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسند.
فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در این مرکز، در کالیته رنگی آبی، صورتی و سبز، غالبا مخصوص دوخت البسه بیماران با عرض ۱۵۰ سانتی متر انجام می پذیرد.
گرماژهای پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی نیز می تواند شامل گرماژهای سبک مانند ۱۵۰ یا ۱۶۰ گرمی بوده باشد.
فروش عمده پارچه فلامنت بیمارستانی از طریق این مجموعه انجام می گیرد و این امر سبب می گردد تا کارگاه های تولیدی البسه بیمارستانی، با کمترین و پایین ترین قیمت ممکن، پارچه را تهیه کرده باشند.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

استعلام جدیدترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

لیست قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می تواند به فاکتورهایی مانند قیمت مواد اولیه، عرض پارچه، گرماژ پارچه، رنگ پارچه و به خصوص کیفیت پارچه فلامنت، بستگی داشته باشد.
به عنوان مثال طبیعی است که پارچه فلامنت بیمارستانی گرماژ ۱۴۰ گرم، قیمت کمتری را نسبت به فلامنت با گرماژ ۱۷۵ گرمی دارد.
از تمامی این موارد بگذریم، قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی در بازار نسبت به پارچه هایی مانند تترون و ترگال، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.
به خاطر همین موضوع بوده که مراکز درمانی، البسه و منسوجاتی که با پارچه فلامنت بیمارستانی تولید شده را به طور یکبار مصرف استفاده می نمایند.
اما مهم این است که خریداران پارچه فلامنت بیمارستانی بتوانند، بدون هیچ واسطه ای، قیمت دست اول کارخانه از این پارچه را تهیه کرده باشند.

هم اکنون این فرصت فراهم شده تا ضمن استعلام جدیدترین نرخ قیمت پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی از طریق این مجموعه، سفارش خرید آسان خود را هم به ثبت برسانید.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه یکبار مصرف

خرید مستقیم پارچه یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت ارزان

خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی بصورت مستقیم از شرکت های تخصصی که فعال هستند قابل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟