فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / مشاوره و خرید از کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه

مشاوره و خرید از کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه

کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه به عنوان برترین و معتبرترین مرکز فروش و مشاوره برای خریداران است که محصولاتش را به صورت عمده و با ارزان ترین قیمت ممکن مورد عرضه قرار می دهد.

کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه

همان طور که مستحضر هستید کارخانه های زیادی در جهت تولید پارچه های اسپان باند در سراسر کشور در حال فعالیت می باشند.
این کارخانه ها هرکدام توانسته اند در شهر و دیار خودشان طرفداران خاصی را پیدا کنند و این مورد نیز با توجه به میزان کیفیت تولیداتشان و همچنین قیمت هایی است که ارائه می دهند.
در میان تمامی کارخانه ها نیز کارخانه هایی هستند که به عنوان یک برند بسیار معتبر شناخته شده اند که از آن جمله می توانیم به کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه اشاره نماییم.
کارخانه ی بافتینه فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرده است و در شهرستان ملایر استان همدان واقع شده است.
پس از مدتی که در حال فعالیت بود توانست با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی ها به تولید سایر منسوجات هم روی بیاورد و بتواند بهترین پارچه ها را مورد تولید قرار بدهد.
استفاده از بهترین و باکیفیت ترین متریال و مواد اولیه در تولیدات کارخانه ی ما و همچنین بهره گیری از برترین متخصصین در حوزه ی تولید پارچه های اسپان باند سبب شده است تا بتوانیم نیاز مشتریان خود را رفع کنیم.
کارخانه ی بافتینه از خوشنام ترین و بزرگترین تولیدکنندگان و در عین حال صادرکنندگان منسوجات نبافته در کشور می باشد.
شما نیز می توانید به راحتی از طریق وبسایت ما هرگونه اطلاعات در زمینه ی پارچه ها که نیاز دارید را به دست بیاورید و سفارشات خودتان را مورد ثبت قرار بدهید.
روش های دیگر خرید هم امکان پذیر است و می توانید از هر روشی جهت خریدهای خودتان اقدام نمایید و سفارشاتتان را در هر حجمی که می باشد درخواست داده و آن ها رادریافت کنید.

کارخانه پارچه اسپان باند

چرا پارچه اسپان باند بافتینه بخرم؟

کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه از جمله مجموعه هایی است که توانسته است با استفاده از برترین مواد اولیه و به کارگیری آن به روش درست در دستگاه های پیشرفته، محصولاتی بسیار باکیفیت را تولید و به بازار عرضه نماید.
برای این که بتوانید به این سوال چرا پارچه اسپان باند بافتینه بخرم؟ پاسخی بدهید لازم است تا درباره ی مشخصات و ویژگی های پارچه های اسپان باندی که از کیفیت لازم و کافی برخوردار هستند تحقیقاتی انجام بدهید و اطلاعات مورد نیازتان را در این باره به دست بیاورید.
در این صورت شما خواهید توانست فرق پارچه های باکیفیت و مرغوب را از سایر پارچه ها بدانید و به این درجه برسید که با تحقیقات لازم درباره ی کارخانه های گوناگون که هرکدام چه تولیداتی دارند و چه کیفیت هایی را عرضه می نمایند، کارخانه های معتبر اسپان باند و با تولیدات خوب را از هم سوا کنید.

کارخانه بافتینه از جمله نساجی هایی می باشد که کیفیت اجناس تولیدی اش زبانزد خاص و عام می باشد و در کنار این کیفیت، مزایایی هم برای مشتریانش قائل می شود که همان ها می توانند افراد ترغیب به خرید از این مجموعه ی وزین نماید.

تمامی مشخصات بهترین پارچه یکبار مصرف بافتینه

پارچه های یکبار مصرف دارای ویژگی های بسیاری هستند که به موجب آن ها می توان در صنایع گوناگون از آن ها بهره مند شد و آن ها را به کار برد.
از جمله ویژگی های این پارچه ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • اسپان باندها نسبت به سایر پارچه های موجود در بازار از قیمت مناسب تری برخوردار هستند و بازیافت آن ها آسان تر می باشد.
 • پارچه های یکبار مصرف را می توان در رنگ ها و گرماژهای گوناگونی مورد تولید قرار داد.
 • این پارچه ها با خاصیت آنتی باکتریال بودن تولید می شوند.
 • پارچه های اسپان باند آنتی یووی هستند و لطافت و نرمی خاصی را می توان در آن ها مشاهده نمود.
 • آن ها را همچنین می توان با خاصیت هایی همچون آب دوست و یا آبگریز بودن تولید نمود.
 • از ویژگی های مهم این پارچه ها این است که می توان آن ها را به صورت چند لایه هم تولید کرد و یا این که به صورت یک لایه تولید و عرضه شوند.
 • اسپان باندها از الیاف و تار و پود تشکیل نشده اند و از الیاف پرس ساخته شده اند، همین مسئله می تواند عاملی باشد برای ایجاد تفاوت بین این و پارچه های دیگر و افزایش میزان کاربردهایش در صنایع گوناگون.
 • در عرض ها و طول های گوناگونی هم تولید می گردند.

بهترین پارچه های یکبار مصرف نیز دارای ویژگی های فوق می باشند و می توانند این ویژگی ها را دارا باشند و یا این که نداشته باشند و در کنار تمام موارد بالا، اسپان باندها را می بایست با متریال درجه یک تولید نمود مخصوصا اگر قرار است از آن ها در صنایع خاصی همانند پزشکی و بهداشتی استفاده نمود.
مشخصاتی که پیشتر آن ها را بیان نمودیم همگی از مواردی هستند که سبب شده اند تا پارچه های اسپان باند به عنوان پارچه ای مفید در صنایع گوناگون مورد استقبال قرار بگیرد و فروش خوبی را تجربه نماید.
مخصوصا در عصر حاضر این مورد زیاد بسیار رواج دارد زیرا با توجه به شیوع ویروس کرونا، افراد زیادی به استفاده از این پارچه ها روی آورده اند که عمده ی آن ها مراکز درمانی و بیمارستان ها تشکیل می دهند.
خاصیت یکبار مصرف بودن این پارچه ها عمده ترین عامل تمایز و علت برتری آن نسبت به سایر پارچه های بیمارستانی می باشد که افراد زیادی این ویژگی را بر سایر ویژگی ها هم حتی ترجیح می دهند.

کارخانه پارچه اسپان باند

مصارف عمده پارچه های اسپان باند در رنگبندی مختلف

از پارچه های اسپان باند در صنایع گوناگون بهره برده می شود و کارایی این پارچه ها بسیار بیشتر از سایر پارچه هاست.
اگر بخواهیم به صورت کلی درباره ی مصارف این پارچه ها صحبت کنیم، می توانیم به طریق ذیل بیان نماییم:

 • قابلیت استفاده در صنعت پزشکی و بهداشتی
 • تولید دستمال های مرطوب بهداشتی و پزشکی، انواع ماسک و کلاه، لباس های یکبار مصرف، شان و گان جراحی، رواندازها و زیراندازهای بهداشتی، لباس بیماران و لایه های بهداشتی
 • صنایع کشاورزی
 • تولید انواع پوشش های مخصوص گلخانه ای و مزارع، استفاده از آن ها در آبیاری و همچنین به کار بردن آن ها به عنوان محافظ برای گل ها و نهال ها
  صنایع اتومبیل سازی
 • تولید روکش های اتومبیل، انواع چادرهای ماشین و بسیاری موارد مورد استفاده در ماشین
 • استفاده از آن ها در بسته بندی و انواع کاورها
 • روکش های لوازم خانگی و مبل و موارد دیگر، بسته بندی های مخصوص حبوبات و میوه ها،بسته بندی کیف و کفش و محصوصلات تولیدی کارخانه ها
  راهسازی و عمران
 • ساخت انواع دیوارهای کاذب، تثبیت راه و خاکسازی، تولید انواع نما و ساخت روکش های ساختمان هایی که به صورت نیمه باز هستند.
 • در تولید فیلتر و به عبارتی فیلترسازی و فیلتراسیون
 • تولید کیسه های جاروبرقی، فیلتراسیون مایعات، انواع فیلترهای هوا و آب
 • همچنین موارد متفرقه ی بسیار دیگری

موارد متفرقه همچون ماکت سازی، تولید کاغذهای دیواری، انواع کفپوش های نمدی، تولید کالاهای خواب و لحاف و بالش، چادرهای صنعتی، جای کیسه ای، صنایع نظامی و موارد بسیار دیگری که با استفاده از پارچه های یکبار مصرف می توان آن ها را مورد تولید قرار داد.
تمامی پارچه های اسپان باند را در گرماژ و عرض های گوناگون و همچنین در رنگبندی های خاصی تولید می کنند و از هرکدام در جهت تولید موارد خاصی بهره برده می شود و این حق انتخاب برای افراد وجود دارد که هر نوع پارچه ای که تقاضای خریدش را دارند با رنگی که میخواهند سفارش بدهند و کارخانه به صورت اختصاصی برایشان آماده می نماید.

کارخانه پارچه اسپان باند

چگونه پارچه اسپان باند درجه یک و ارزان بخرم؟

برای این که بتوانید پارچه های اسپان باند درجه یک و ارزان خریداری نمایید، لازم است تا قبل از انجام هر کاری اطلاعات کافی درباره ی این گونه پارچه ها به دست بیاورید.
به دست آوردن اطلاعات در این زمینه موجب می شود تا بدانید از کجا و به چه شکلی خریدهای خود را انجام دهید و همچنین خواهید توانست پارچه های مرغوب و باکیفیت از سایر انواع آن به درستی تشخیص دهید.
پس از انجام کارهای فوق، می توانید با استفاده از روش های گوناگون نسبت به ثبت سفارشات خودتان اقدام کنید.
این روش ها عبارت هستند از مراجعه ی حضوری به درب کارخانه ی تولیدکننده و خرید به این شکل که شما هر نوع پارچه ای که تقاضای خریدش را دارید، از کارشناسان فروش کارخانه درخواست کنید و آن ها را دریافت نمایید.
این روش دارای مزایای خاصی همچون حذف واسطه و دلال می باشد و شما می توانید محصول مورد نظرتان را پس از مشاهده و بررسی میزان کیفیتی که دارد، با قیمتی بسیار ارزان تر از بازار سفارش دهید.
از جمله معایب این روش، وجود هزینه های اضافی بابت رفت و آمد افراد تا درب کارخانه و همچنین صرف وقت و زمان زیاد در این راه است.
روش دیگر خرید این است که شما از طریق نمایندگی اقدام کنید و این نمایندگی ها مراکزی می باشند که کارخانه های معتبر و معروف برای افزایش میزان فروش خودشان و همچنین معرفی هرچه بیشتر کارخانه و محصولاتشان، در شهرهای گوناگون راه اندازی می شوند.
در واقع بر اساس مشتری مداری و افزایش فروش کارخانه برنامه ریزی شده اند.
روشی که می خواهیم بیان کنیم، خرید از طریق اینترنت و به صورت آنلاین می باشد که شما می توانید با استفاده از سایت تخصصی مجموعه ی ما این نوع خرید را ثبت کنید.
این روش از جمله روش های مدرن می باشد که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است و مزایای بسیاری برای افراد خریدار به همراه دارد.
از جمله این مزایا می توان به عدم محدودیت خریداران چه در زمان و چه در مکان اشاره کرد.
به این صورت که فرد می تواند در هر زمان از شبانه روز که وقتش را دارد و در هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشد، سفارشات خودش را با استفاده از سایتی که کارخانه و یا نمایندگی آن طراحی و راه اندازی نموده است درخواست نماید.
کارخانه بافتینه ملایر استان همدان از جمله کارخانه هایی است که توانسته است نمایندگان خوبی را برای خودش در شهرهای دیگر قرار بدهد و با استفاده از آن ها و کیفیت کار ارائه شده توسط آن ها، محصولات خود را هرچه بیشتر و بهتر معرفی و عرضه نماید.
این کارخانه و نمایندگی آن نیز دارای وبسایت های تخصصی برای خودشان می باشند که از آن طریق هم هر نوع محصولی که تولید کرده اند را با مشخصات و قیمت اعلام می نمایند و هم شرایطی قرار داده اند که بتوان از طریق سایت آن ها خریدهایی که مشتری ها دارند را درخواست داد.

کارخانه پارچه اسپان باند

مشاوره خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی از مشاورین پارادا

مجموعه ی پارادا یکی از مجموعه هایی می باشد که به عنوان برترین نمایندگان فروش پارچه های اسپان باند مورد شناسایی قرار گرفته است و شما می توانید با اطمینان کامل، هر حجم از خریدی که دارا می باشید را انجام دهید.
مجموعه ی پارادا در کنار فروش خود از محصولات باکیفیت و مرغوب اسپان باند، این شرایط را برای مشتری فراهم نموده است که اگر افراد در رابطه با محصولات و ویژگی ها و مشخصات آن ها سوالی داشتند، بتوانند از این افراد بپرسند و پاسخش را بیابند.
کارشناسان فروش و مشاوران ما در هر حوزه ی پارچه های یکبار مصرف می توانند در کنار شما باشند و به هر طریقی شما را راهنمایی کنند تا خریدی خوب را تجربه نمایید.
خریدی که بر اساس دانسته ها و علم کامل انجام گیرد می تواند برای افراد خریدار و همچنین فروشندگانشان سود خوبی داشته باشد.
بنابراین این مورد مشاوره از مجموعه ی پارادا را می توان یک مزیت مهم به شمار آورد که با استفاده از آن می تواند مشتریان خود را افزایش بدهد و میزان رضایت آن ها را بالاتر ببرد.

کسب اطلاعات مفید مانند این که چه نوع پارچه ی اسپان باندی برای انجام کار شما بهتر است و این که چه گرماژ و عرضی مناسب تر می باشد، همگی از مواردی است که می توانید به راحتی و تنها با برقراری ارتباط با شرکت پارادا به دست آورید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ضخامت پارچه اسپان باند

خرید بهترین پارچه اسپان باند در بازار ایران

خرید بهترین پارچه اسپان باند در بازار ایران از طریق این مرکز فروش به راحتی …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟